R25100-2COR
- Номер детали производителя:
- R25100-2COR
- Производитель/бренд:
- Eaton-Bussmann Electrical Division
- Часть описания:
- FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS
- Производитель :
- Категория продукта :
- Держатели предохранителей
- Contact Finish :
- Contact Material :
- Current Rating (Amps) :
- 100 A
- For Use With/Related Products :
- Class R Fuses
- Fuse Size :
- 1.063" Dia x 5.874" L (27mm x 149.2mm)
- Fuse Type :
- Cartridge
- Fuseholder Type :
- Block
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Circuits :
- 2
- Orientation :
- Product Status :
- Obsolete
- Termination Style :
- Box Lug
- Voltage :
- 250V