ATV30C130JB-HF
Номер детали производителя:
ATV30C130JB-HF
Производитель/бренд:
Comchip Technology
Часть описания:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Производитель :
Comchip Technology
Категория продукта :
Диоды ТВС
Applications :
Automotive
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
139.53A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AB, SMC
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
DO-214AB (SMC)
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
21.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
13V