ATV30C121JB-HF
Номер детали производителя:
ATV30C121JB-HF
Часть описания:
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
15.54A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
133V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
193V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
120V