227CKE200M
Номер детали производителя:
227CKE200M
Часть описания:
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Capacitance :
220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.13Ohm @ 120Hz
Height - Seated (Max) :
1.437" (36.50mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-25°C ~ 105°C
Ripple Current @ High Frequency :
1.38 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
920 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.630" Dia (16.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
200 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT LITH 3.7V 85MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 20.0MM