227CKE100MNU
Номер детали производителя:
227CKE100MNU
Часть описания:
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Capacitance :
220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
603mOhm @ 120Hz
Height - Seated (Max) :
0.846" (21.50mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Ripple Current @ High Frequency :
643.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
390 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.492" Dia (12.50mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
100 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT LITH 3.7V 85MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 20.0MM