LA120URD70LI0350
Номер детали производителя:
LA120URD70LI0350
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE SQUARE 350A 1.2KVAC RECT
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Электрические, специальные предохранители
Applications :
Electrical, Industrial
Approval Agency :
UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100kA
Class :
Current Rating (Amps) :
350A
Features :
Fuse Type :
Square
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
Rectangular, Blade
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
2.854" L x 1.575" W x 1.773" H (72.50mm x 40.00mm x 45.03mm)
Voltage Rating - AC :
1.2 kV
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'