LA12-60V21
Номер детали производителя:
LA12-60V21
Производитель/бренд:
KEMET
Часть описания:
SENSCURR MAGNETIC DIRECT MDCS 60
Состояние запаса:
166
Производитель :
KEMET
Категория продукта :
Датчики тока
Accuracy :
Current - Sensing :
60A
Current - Supply (Max) :
For Measuring :
AC/DC
Frequency :
Linearity :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Channels :
Operating Temperature :
-10°C ~ 75°C
Output :
Ratiometric, Voltage
Package / Case :
Module
Polarization :
Product Status :
Active
Response Time :
Sensitivity :
Sensor Type :
Hall Effect
Supplier Device Package :
Voltage - Supply :
12V