LA120URD72TTI0800
Номер детали производителя:
LA120URD72TTI0800
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE SQUARE 800A 1.2KVAC RECT
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Электрические, специальные предохранители
Applications :
Electrical, Industrial
Approval Agency :
UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100kA
Class :
Current Rating (Amps) :
800A
Features :
Fuse Type :
Square
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
Rectangular
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
2.913" L x 2.362" W x 2.560" H (74.00mm x 60.00mm x 65.03mm)
Voltage Rating - AC :
1.2 kV
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'