FFSMC10A
Номер детали производителя:
FFSMC10A
Производитель/бренд:
Sensata Technologies – Cynergy3
Часть описания:
CABLE FLOAT HORZ SPST-NO 10A
Производитель :
Категория продукта :
Поплавковые датчики уровня
Current :
10 A
Material - Housing & Prism :
High Density Polyethylene (PEHD)
Minimum Liquid Specific Gravity :
Mounting Type :
Cable Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Output Configuration :
SPST-NO
Output Type :
Switch (Single Float)
Product Status :
Active
Switch Actuation Level :
Type :
Liquid
Voltage Rating :
110VDC, 250VAC