PLS-041B-6PPI
Номер детали производителя:
PLS-041B-6PPI
Часть описания:
POWER LEVEL SENSOR
Состояние запаса:
314
Current :
1.5 A
Material - Housing & Prism :
Polypropylene (PP)
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Output Configuration :
SPST-NC
Switch Actuation Level :
1.614" (41mm)
Type :
Liquid, Powder
Voltage Rating :
250VAC