PLS-041B-3PAI
Номер детали производителя:
PLS-041B-3PAI
Часть описания:
STANDARD LEVEL SENSOR
Состояние запаса:
391
Current :
1 A
Material - Housing & Prism :
Polyamide (PA)
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Output Configuration :
SPST-NC
Switch Actuation Level :
1.614" (41mm)
Type :
Liquid
Voltage Rating :
200V