PLS-041A-6PAI
Номер детали производителя:
PLS-041A-6PAI
Часть описания:
POWER LEVEL SENSOR
Состояние запаса:
474
Current :
1.5 A
Material - Housing & Prism :
Polyamide (PA)
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Output Configuration :
SPST-NO
Switch Actuation Level :
1.614" (41mm)
Type :
Liquid
Voltage Rating :
250VAC