PLS-081A-6VAI
Номер детали производителя:
PLS-081A-6VAI
Производитель/бренд:
PIC GmbH
Часть описания:
STAINLESS STEEL POWER LEVEL SENS
Состояние запаса:
68
Производитель :
PIC GmbH
Категория продукта :
Поплавковые датчики уровня
Current :
50 A
Material - Housing & Prism :
Stainless Steel
Minimum Liquid Specific Gravity :
Mounting Type :
Panel Mount, M10 Thread
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Output Configuration :
SPST-NO
Output Type :
Switch
Product Status :
Active
Switch Actuation Level :
3.189" (81mm)
Type :
Liquid
Voltage Rating :
200V