GS06E-11P1J
Номер детали производителя:
GS06E-11P1J
Производитель/бренд:
MEAN WELL
Часть описания:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 7.5V 6W
Производитель :
MEAN WELL
Категория продукта :
AC DC Desktop, настенные адаптеры
Applications :
Approval Agency :
CE, GS
Cord Length :
47.2" (1.20m)
Current - Output (Max) :
800mA
Efficiency :
Level VI
Features :
Form :
Wall Mount (Class II)
Input Connector :
CEE 7/16
Input Type :
Fixed Blade
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
6 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
Europe
Size / Dimension :
2.60" L x 1.26" W x 1.67" H (66.0mm x 32.0mm x 42.5mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
7.5V