GSM90B19-P1M
- Номер детали производителя:
- GSM90B19-P1M
- Часть описания:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
- Состояние запаса:
- 147
- Cord Length :
- 47.2" (1.20m)
- Current - Output (Max) :
- 4.74A
- Form :
- Desktop (Class II)
- Input Connector :
- IEC 320-C8
- No Load Power Consumption :
- 150mW (Max)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
- Power (Watts) :
- 90 W
- Size / Dimension :
- 5.71" L x 2.36" W x 1.26" H (145.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 80 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 19V