JG16-1.5HPX
Номер детали производителя:
JG16-1.5HPX
Часть описания:
16G 1.5" HP SERIES TIP ID .047"
Color :
Gray
Gauge :
16
Inner Diameter :
0.047" (1.19mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.065" (1.65mm)