JG16-0.5HP
Номер детали производителя:
JG16-0.5HP
Часть описания:
16G 0.5" HP SERIES TIP ID .047"
Color :
Gray
Gauge :
16
Inner Diameter :
0.047" (1.19mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.065" (1.65mm)