JG16-0.5EH
Номер детали производителя:
JG16-0.5EH
Часть описания:
16G 0.5" EAR STYLE TIP ID .054"
Color :
White
Gauge :
16
Inner Diameter :
0.054" (1.37mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.064" (1.63mm)