JG27-0.5X-90
Номер детали производителя:
JG27-0.5X-90
Часть описания:
27G 0.5" IT SERIES TIP ID .009"
Color :
Gray
Gauge :
27
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.016" (0.41mm)