JG27-0.5HP
- Номер детали производителя:
- JG27-0.5HP
- Часть описания:
- 27G 0.5" HP SERIES TIP ID .008"
- Color :
- White
- Gauge :
- 27
- Inner Diameter :
- 0.008" (0.20mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.016" (0.41mm)