FUSE-2A/600VBLSTR
Номер детали производителя:
FUSE-2A/600VBLSTR
Часть описания:
FUSE FIBER 2A 600V FAST LOT QTY
Specifications :
Fast Acting
    PROBE CLEANING WIPES
    CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 19.69"