SLB125S24C
- Номер детали производителя:
- SLB125S24C
- Часть описания:
- AC/DC CONVERTER 24V 86W
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 5.2 A
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 86W (125W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V