PYSE1-S15-S9-D
- Manufacturer Part Number:
- PYSE1-S15-S9-D
- Part of Description:
- DC-DC 1.5KV ISOLATED, 1 W, 13.5~
- Stock Condition:
- 20
- Current - Output (Max) :
- 111mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.50" L x 0.40" W x 0.32" H (12.7mm x 10.2mm x 8.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 16.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 13.5V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 9V