PYSE1-S24-S24-D
Manufacturer Part Number:
PYSE1-S24-S24-D
Part of Description:
DC-DC 1.5KV ISOLATED, 1 W, 21.6~
Stock Condition:
120
Current - Output (Max) :
42mA
Efficiency :
81%
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Power (Watts) :
1 W
Size / Dimension :
0.50" L x 0.40" W x 0.32" H (12.7mm x 10.2mm x 8.2mm)
Voltage - Input (Max) :
26.4V
Voltage - Input (Min) :
21.6V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
24V