12SLDWHITHHN50
Manufacturer Part Number:
12SLDWHITHHN50
Part of Description:
HOOK-UP SOLID 12AWG WHITE 50'
Stock Condition:
42
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket Color :
White
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG