12SLDREDTHHN50
Manufacturer Part Number:
12SLDREDTHHN50
Part of Description:
HOOK-UP SOLID 12AWG 600V RED 50'
Stock Condition:
24
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket Color :
Red
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG