10STRWHIGPT25
- Manufacturer Part Number:
- 10STRWHIGPT25
- Part of Description:
- HOOK-UP STRND 10AWG 60V WHT 25'
- Stock Condition:
- 42
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.175" (4.45mm)
- Jacket Color :
- White
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Voltage :
- 60V
- Wire Gauge :
- 10 AWG