10STRYELGPT25
Manufacturer Part Number:
10STRYELGPT25
Part of Description:
HOOK-UP STRND 10AWG 60V YLW 25'
Stock Condition:
46
Jacket (Insulation) Diameter :
0.175" (4.45mm)
Jacket Color :
Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
10 AWG