WP27D-P030VA1-R15000
- Manufacturer Part Number:
- WP27D-P030VA1-R15000
- Part of Description:
- CONN PLUG 30POS SMD GOLD
- Connector Type :
- Plug, Outer Shroud Contacts
- Height Above Board :
- 0.022" (0.57mm)
- Mated Stacking Heights :
- 0.7mm
- Number of Positions :
- 30
- Pitch :
- 0.014" (0.35mm)