WP27D-S010VA3-R15000
- Manufacturer Part Number:
- WP27D-S010VA3-R15000
- Part of Description:
- CONN RCPT 10POS SMD GOLD
- Connector Type :
- Receptacle, Center Strip Contacts
- Height Above Board :
- 0.028" (0.71mm)
- Mated Stacking Heights :
- 0.7mm
- Number of Positions :
- 10
- Pitch :
- 0.014" (0.35mm)