T322A104K035AS7200
Manufacturer Part Number:
T322A104K035AS7200
Manufacturer/Brand:
KEMET
Part of Description:
CAP TANT AXL
Manufacturer :
KEMET
Product Category :
Tantalum Capacitors
Capacitance :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
Mounting Type :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
Tolerance :
Type :
Voltage - Rated :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
T322 BATTERY Interlight 7,364 Replacement for Haier T322 Batte
T32204510000G Amphenol Anytek 7,412 TERM BLK 22P SIDE ENTRY 5MM PCB
T32204530000G Amphenol Anytek 8,369 TERM BLK 22POS TOP ENTRY 5MM PCB
T32204540000G Amphenol Anytek 8,941 TERM BLK 22P SIDE ENTRY 5MM PCB
T322A104J035AS KEMET 9,538 CAP TANT 0.1UF 5% 35V AXIAL
T322A104K035AS KEMET 8,532 CAP TANT 0.1UF 10% 35V AXIAL