T322A104K035AT
Manufacturer Part Number:
T322A104K035AT
Part of Description:
CAP TANT 0.1UF 10% 35V AXIAL
Stock Condition:
242
Capacitance :
0.1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
26Ohm
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
35 V