ASRSF2X16K305A
- Manufacturer Part Number:
- ASRSF2X16K305A
- Part of Description:
- JUMPER SRSF-82-250A 12"
- Contact Finish :
- Brass
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 12.0" (304.8mm)
- Wire Gauge :
- 16 AWG