ASRSF2X16K203B
- Manufacturer Part Number:
- ASRSF2X16K203B
- Part of Description:
- JUMPER SRSF-82T-250A 8"
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 8.00" (203.20mm)
- Wire Gauge :
- 16 AWG