ASRSF2X16K102A
- Manufacturer Part Number:
- ASRSF2X16K102A
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER SRSF-82-250A 4"
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- Black
- Contact End :
- Socket to Cable (Round)
- Contact Finish :
- Brass
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 4.00" (101.60mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 16 AWG