ASRSF2X16K152B
- Manufacturer Part Number:
- ASRSF2X16K152B
- Part of Description:
- JUMPER SRSF-82T-250A 6"
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 6.00" (152.40mm)
- Wire Gauge :
- 16 AWG