BJ300-DDT-P
- Manufacturer Part Number:
- BJ300-DDT-P
- Manufacturer/Brand:
- Autonics USA
- Part of Description:
- SENSOR, PHOTO, DIFFUSE, 300MM SE
- Stock Condition:
- 590
- Manufacturer :
- Autonics USA
- Output Configuration :
- PNP - Dark-ON/Light-ON
- Sensing Distance :
- 11.811" (300mm)
- Sensing Method :
- Diffuse
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V