IA30ASN22DOM1
- Manufacturer Part Number:
- IA30ASN22DOM1
- Part of Description:
- SENSOR PROX INDUCTIVE 22MM CYL
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- 200Hz
- Sensing Distance :
- 0.866" (22mm)
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 40V