IA30ASF15DOM1
- Manufacturer Part Number:
- IA30ASF15DOM1
- Part of Description:
- SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Output Type :
- NPN-NO, 2-Wire
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- 400Hz
- Sensing Distance :
- 0.591" (15mm)
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 36V