JG27-1.5X-90
Manufacturer Part Number:
JG27-1.5X-90
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
27G 1.5" IT SERIES TIP ID .009"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Gray
Gauge :
27
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.016" (0.41mm)