JG21-1.5X-45
- Manufacturer Part Number:
- JG21-1.5X-45
- Manufacturer/Brand:
- Jensen Global Inc.
- Part of Description:
- 21G 1.5" IT SERIES TIP ID .022"
- Manufacturer :
- Jensen Global Inc.
- Product Category :
- Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
- Color :
- Green
- Gauge :
- 21
- Inner Diameter :
- 0.022" (0.56mm)
- Number of Pieces :
- 50
- Outer Diameter :
- 0.033" (0.84mm)