JG27-0.5HP-45-ESD
- Manufacturer Part Number:
- JG27-0.5HP-45-ESD
- Part of Description:
- 27G 0.5" HP SERIES TIP ID .008"
- Inner Diameter :
- 0.008" (0.20mm)