JG27-0.5HP-45
- Manufacturer Part Number:
- JG27-0.5HP-45
- Manufacturer/Brand:
- Jensen Global Inc.
- Part of Description:
- 27G 0.5" HP SERIES TIP ID .008"
- Manufacturer :
- Jensen Global Inc.
- Product Category :
- Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
- Color :
- Clear
- Gauge :
- 27
- Inner Diameter :
- 0.008" (0.20mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.016" (0.41mm)