CAB75-2.2W12V-B
- Номер детали производителя:
- CAB75-2.2W12V-B
- Производитель/бренд:
- LEDQuant
- Часть описания:
- LED MOD WARM WHT ROUND 3000K
- Производитель :
- LEDQuant
- Категория продукта :
- COB, двигатели, модули, полосы
- CCT (K) :
- 3000K
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Round, Plug and Play
- CRI (Color Rendering Index) :
- Current - Max :
- Current - Test :
- Features :
- Dimming - WhiteLight
- Height :
- 7.00mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 170lm
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 75.00mm Dia
- Temperature - Test :
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- 110°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V