CAL45TB150K-1K
- Номер детали производителя:
- CAL45TB150K-1K
- Часть описания:
- FIXED IND 15UH 1.4A 190 MOHM TH
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.4A
- Current Rating (Amps) :
- 1.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 190mOhm Max
- Inductance :
- 15 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 2.52 MHz
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%