CAL45TB122K
- Номер детали производителя:
- CAL45TB122K
- Часть описания:
- FIXED IND 1.2MH 150MA 17 OHM TH
- Current - Saturation (Isat) :
- 170mA
- Current Rating (Amps) :
- 150 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 17Ohm Max
- Inductance :
- 1.2 mH
- Inductance Frequency - Test :
- 252 kHz
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%