PT750-1400-VM
Номер детали производителя:
PT750-1400-VM
Часть описания:
FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH
Current Rating (Amps) :
2.6 A
DC Resistance (DCR) :
350mOhm Max
Height - Seated (Max) :
1.530" (38.86mm)
Inductance :
750 µH
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Package / Case :
Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Size / Dimension :
1.400" L x 0.800" W (35.56mm x 20.32mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±15%
    INDUCT ARRAY 2 COIL 680NH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 1UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 2UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD