PT75-1550
Номер детали производителя:
PT75-1550
Часть описания:
FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH
Current Rating (Amps) :
10.6 A
DC Resistance (DCR) :
25mOhm Max
Inductance :
75 µH
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Package / Case :
Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension :
1.550" Dia x 0.640" W (39.37mm x 16.26mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±15%
    INDUCT ARRAY 2 COIL 680NH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 1UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 2UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD