RL110-220M
- Номер детали производителя:
- RL110-220M
- Часть описания:
- FIXED IND 22UH 3.6A 37 MOHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 3.6 A
- DC Resistance (DCR) :
- 37mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6.8MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.394" (10.00mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 2.52 MHz
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 100°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%