RL110-151K
- Номер детали производителя:
- RL110-151K
- Часть описания:
- FIXED IND 150UH 1.4A 230 MOHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 1.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 230mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 4.2MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.394" (10.00mm)
- Inductance :
- 150 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 kHz
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 100°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%